Om oss

Finnmark Motorsenter er en bilforhandler i Alta som selger nye og brukte biler.

Vi er forhandler av biler fra Ford og Mazda, Honda Atv og Kymco Atv/moped , Honda Marine, Tohatsu påhengsmotor, båter fra Kellox og Tønsberg båt, båtutstyr fra Flak, Ariens og Echo produkter og forskjellige Honda power produkter.

Trykk her for å kontakte oss. 


DAGLIG LEDER

fm_bjornt
Bjørn Tore Johansen

Tlf: 905 05 532
E-post: bjorn@finnmarkmotorsenter.no


KUNDEMOTTAK – BIL

fm_susanne
Susanne Bergmo
Tlf: 476 29 073
E-post: susanne@finnmarkmotorsenter.no


VERKSMESTER – SCOOTER/ATV/HONDA

fm_stian
Stian Granshagen
Tlf: 468 65 759
E-post: stian@finnmarkmotorsenter.no


BILTEKNIKER

fm_stefan
Stefan Hansen

 


BILTEKNIKER


Tom Arne Suhr


BILTEKNIKER

fm_ruben
Ruben Green Forsberg


BILTEKNIKER


Krzysztof Sitko


BILTEKNIKER

fm_glenn
Glenn Robin Lian


Tekniker/ salg maritim

fm_johnharald
John Harald Bjørknes
Tlf: 416 44 113
E-post: john@finnmarkmotorsenter.no


DIAGNOSETEKNIKER

fm_raymond
Raymond Pettersen Rødberg




 

VERKSMESTER – BIL

fm_eigir
Eigir Jakobsen
Tlf: 477 84 273
E-post: eigir@finnmarkmotorsenter.no


ETTERMARKED

fm_nils
Nils Mienna
Tlf: 902 10 898
E-post: nils@finnmarkmotorsenter.no


DELELAGERSJEF

fm_knuto
Knut Olav Thomassen
Tlf: 948 66 085
E-post: knut@finnmarkmotorsenter.no


DELELAGER

fm_unni
Unni Thorvaldsen
Tlf: 902 34 932
E-post: unni@finnmarkmotorsenter.no


DELELAGER


Håvard Johansen
Tlf: 995 96 862
E-post: havard@finnmarkmotorsenter.no


SELGER

fm_sven
Sven Ole Heitmann
Tlf: 913 42 491
E-post: sven@finnmarkmotorsenter.no


SELGER

Einar Bakken
Tlf: 918 04 029
E-post: einar@finnmarkmotorsenter.no


alt mulig mann


Rune Johansen




LÆRLING – SCOOTER/ATV/HONDA

fm_olemartin
Ole Martin Thomassen Hagen